‘’Als de samenwerking goed zit, volgt de verkoop vanzelf’’
Dick de Vries, facility manager bij Zandbergen Group
Uitdaging
Zandbergen werkt met meerdere leveranciers en systemen binnen één complexe verpakkingslijn. De uitdaging was om een oplossing te vinden die goed aansluit op de bestaande lijn.
Oplossing
VH dacht mee vanuit de totale lijn en keek eerlijk naar wat past bij de situatie van Zandbergen. Met de Centurion als mogelijke oplossing en goede samenwerking met andere partijen helpt VH om tot één werkende en passende oplossing te komen.
Samenwerken in een complexe lijn
Binnen Zandbergen wordt gewerkt met verschillende leveranciers en systemen. “Wij werken met meerdere partners in de lijn,” vertelt Dick. “Dan is het belangrijk dat alles goed op elkaar aansluit.”
Juist in die samenwerking komt VH in beeld. “De manier waarop VH samenwerkt met andere partijen spreekt ons aan. Dat maakt het makkelijker om tot één werkende oplossing te komen.”
Geen overdimensionering, maar de juiste oplossing
Bij de selectie van een machine ligt de focus niet op ‘groter is beter’, maar op wat echt nodig is. “We willen rustig kijken wat het beste past. Het moet kloppen voor onze situatie.” De Centurion-machine van VH werd in dat proces aangedragen als mogelijke oplossing. “Die is ons aanbevolen en sloot goed aan bij wat we zochten. Onze focus ligt niet op snelle keuzes, maar op het juiste advies.” Inmiddels staat er ook een Velteko op de productievloer.
Service en korte lijnen
Hoewel Zandbergen pas net klant is, zijn de eerste ervaringen positief. “Het contact is goed. Er wordt snel geschakeld en meegedacht. Er spelen nu verschillende trajecten, dan wil je een partij die flexibel is en eerlijk kijkt naar wat echt bij je behoefte past, ook als dat niet de beste verkoop is,” sluit Dick af.